kapi-pencere-tadilati-10
Kapı ve Pencere Tadilatı

Acil Onarım 7/24 Profesyonel Tesisat Onarımı ve Hasar Sonrası Onarım hizmetlerinden birisi de her türlü hasar sonrası pencere ve kapılarınızda  oluşan hasarı gidermek,  gereken tadilatı yapmaktır.

Sigortanız varsa ve bu tadilatları da içeriyorsa tüm hasar onarılıp bedeli sigorta şirketinden tahsil edilmektedir.

Bu hizmet sayesinde evinizde ferahlığın ve güvenliğin ön plana çıktığı yerler olan kapı ve pencereleriniz yenilenmiş ve daha modern, ferah ve  güvenli bir duruma gelmiş olacaktır.

kapi-pencere-tadilati-05AMERİKAN ve ÇELİK KAPI

Yaşadığınız alanların dekorasyonunda göze ilk çarpan kapılardır…Estetiği ve uyumuyla sanki sıcak bir tebessüm eder gibi misafirlerinizi ilk karşılayan kapılar… Ve karşılama sonrası mutlu yüzler sıcak muhabbetler. Acil Onarım İnşaat Mobilya uzun yıllardır usta ellerde, özel üretimiyle kapılara hayat veriyor.

Kalitesiyle, kendine has çizgisiyle, yaşam alanlarının hayat bulması için çalışıyor, her elinizi uzattığınızda hayallerinize dokunmanız için…Elinizi güvenle uzatın ve kapılarınızı güvenle açın!

Evinizin güvenliğinin en önemli parçalarından biri olan çelik kapı, montaj için öncelikle ambalajından çıkarılır. Çelik kasa kanatlarından ayrılır. Masa üstüne konulan kasa içine izocam yerleştirilir. Koruyucu izolasyon süngeri de yerleştirilir.Bu aşamanın tamamlanmasından sonra kilit sistemi montajı yapılır. Kapı montajı yapılmadan önce müşteriye, kapı açılışının sağ veya sola olması hususu sorulur. Müşterinin isteği doğrultusunda montaja başlanır.

kapi-pencere-tadilati-08Pencere Tadilatı

Kapı,Pencere,Panjur  Sistemleri

PVC Uygulaması, kalabalıklaştıkça gürültüsü artan kentlerde, ses yalıtımı ile insan sağlığına yararlıdır. Geri dönüşümlü bir malzemeden üretilip, çok uzun ömürlü olduğu için, dünyamızın ve ülkemizin yok olmakta olan ağaç hazinesinin israfını önleyen çevre açısından ideal bir üründür.

PVC, mükemmel yalıtım özelliği ile, enerji sorununa çözüm getirirken, aynı zamanda isin-tozun, hava kirliliğinin içeri girmesini önler. PVC, boya bakım gerektirmediği için ekonomik ve uzun ömürlüdür.

Pvc pencere sistemlerine uyumlu Sineklik Sistemi hem pencere hem kapı olabilecek tarzda geliştirilmiştir. Sistem, kanat olarak açılma ve gerektiğinde takılıp çıkarılabilme avantajını sağlayan menteşeli ya da sabit kullanım alternatiflerine sahiptir. Kolay monte edilir. Yıkanarak veya silinerek kolayca temizlenebilir.

kapi-pencere-tadilati-09SDS Pileli Sineklik Sistemleri, katlanır pileli tüller sayesinde pileli sinekliğin istenilen yerde durmasına olanak verir. Basit kurulum, dekoratif görünüm ve kullanım kolaylığı sağlar.

PVC Panjur Sistemi her türlü yapının kapı ve pencerelerine kolayca uygulanabilecek şekilde detaylandırılmıştır. Düşey eksende açılıp kapanan sabit panjurlara, talebe göre sineklik, sineklik ve güneşlik, ya da uzaktan kumandalı veya manuel aksesuar eklenebilmektedir.

Bina yüzeyinden taşmayan panjur kutusu nedeniyle cephe bütünlüğünün bozulmaz. Dıştan takma panjurlar, bina yapısı dikkate alınarak talepler doğrultusunda duvara veya doğramaya monte edilebilir.