Mutfak ve banyo Tadilatıbanyo-tadilati-03

Acil Onarım 7/24 Profesyonel Tesisat Onarımı ve Hasar Sonrası Onarım hizmetlerinden birisi de her türlü hasar sonrası banyo ve mutfaklarınızda  oluşan hasarı gidermek,  gereken tadilatı yapmaktır.

Sigortanız varsa ve bu tadilatları da içeriyorsa tüm hasar onarılıp bedeli sigorta şirketinden tahsil edilmektedir.

Bu hizmet sayesinde evinizde temizliğin ve sağlığın ön plana çıktığı mekanlarınız olan banyo ve mutfaklarınız yenilenmiş ve daha ferah ve daha temiz bir duruma gelmiş olacaktır.


mutfak-tadilati-02MUTFAK TADİLATI
Kadınların en çok zaman geçirdiği mutfağa renk katan, evin havasını değiştiren mimari çözümler sunmanın dışında, komple mutfak tadilat çalışmaları yapmaktadır. Mutfak dolaplarınız için a’dan z’ye mutfak dekorasyon hizmeti vermektedir. Mutfak yıkımı, fayans, su tesisatı gibi hizmetleri bütünleşik olarak kendi içerisinde barındırmaktadır. Bursa Mutfak Tadilatında Kaliteli Malzeme Ve İşçilik Kullanılmaktadır.

BANYO TADİLATI
Uzman kadromuz ve Deneyimli personellerimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, bütçenize uygun seçeneklerle siz değerli müşterilerimizin zevk ve tercihlerini dikkate alarak banyolarınızı güzelleştiriyor.Banyolarınızda tüm tesisat işleri,banyo dolap ve mobilyaları, fayans, alçı, duşakabin, menfez, banyo kapıları, banyo aksesuarları vb. gibi işlerden başlayıp isteğiniz doğrultusunda banyolarınızı teslim ediyoruz.