parke-tadilati-004Fayans ve seramik daha çok suyun kullanıldığı alanlarda şık bir görüntü sağlar. Fayans ve seramik banyo ve mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir.

Kalebodur ve Fayans ; Tuvalet,Banyo,Lavabo kenarlarının hijyenik ve görüntü güzelliği bakımından çok önemli bir elementtir. Fayans seçim işleminden sonra en iyi ustalarımız ile işçiliği en yüksek kalitede tutarak işinizi bitirme garantisi veriyoruz.İstekler ve fiyatlar için bize ulaşın.

Parkenin kalitesini üretilen ağacın lif yapısı sertliği ve doğal rengi de etkiler. Ahşap doğal görünümü sayesinde döşenen yerlerde sıcak ve şık bir etki yaratır.Kullanımı ve bakımı son derece kolay bir malzeme olan ahşap hiçbir şekilde sentetik madde içermediği için herhangi bir alerji ve solunum problemi yaratmaz.

fayans-tadilatiAcil Onarım 7/24 Profesyonel Tesisat Onarımı ve Hasar Sonrası Onarım Firması  olarak en uygun en şık ,en güncel kalebodur, fayans modellerini mutfak ve banyolarınızda; en sağlam, kaliteli ve şık pake modellerimizi de salon ve odalarınızda ,güvenilir ustalarımız tarafından uygulaması yapılır. İyi bir usta seçimi ile hayal ettiğiniz yer döşemelerine sahip olabilirsiniz

Acil Onarım 7/24 Profesyonel Tesisat Onarımı ve Hasar Sonrası Onarım hizmetlerinden birisi de her türlü hasar sonrası yer döşemelerinizde oluşan hasarı gidermek, gereken tadilatı yapmaktır. Sigortanız varsa ve bu tadilatları da içeriyorsa tüm hasar onarılıp bedeli sigorta şirketinden tahsil edilmektedir.

Ayrıca yaptığımız tüm işler hizmet prensiplerimiz gereği garantilidir.Arızanın tekrar oluşması durumunda hiçbir ücret talep etmeksizin yeniden onarılmaktadır. Amacımız sadece para kazanmak değil, işimizi doğru ve güvenilir yaparak sizlerin memnuniyetidir.