alci-siva-01Alçı ve Sıva Uygulamaları:Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok ve benzeri malzemelerin veya kaba sıvanın üzerine alçıdan yapılan ve üzerine yapılacak olan kaplamaya kat oluşturan yüzeye alçı sıva denir.

Alçı, nefes alan bir malzeme olup, mekandaki fazla nemi bünyesinde barındırabilme ve ortamın nemi azaldığında tekrar geri verebilme özelliğine sahiptir.Normal ve yüksek yangın emniyet taleplerine cevap verecek nitelikte ateşe dayanıklı bir malzemedir. Ses ve ısı yalıtım özelliklerine sahiptir..

Acil Onarım 7/24 Profesyonel Tesisat Onarımı ve Hasar Sonrası Onarım hizmetlerinden birisi de her türlü hasar sonrası duvarlarınızda oluşan hasarı gidermek,  gereken tadilatı yapmaktır. Sigortanız varsa ve bu tadilatları da içeriyorsa tüm hasar onarılıp bedeli sigorta şirketinden tahsil edilmektedir.

boya-badana-03

Her türlü iç ve dış cephe boya, badana işlerinizi tecrübeli ustalarımız tarafından yapılmaktadır.
Boya ve renk seçiminden iş bitimine kadar geçen sürede en ince detayına kadar işi takip ediyor ve eksik kalan işleri tamamlıyoruz.
Boya Badana İşleri olarak boya keyif alarak yaptığımız işlerden biridir.Çünkü yaptığımız bir işi bir sanat eseri yapıyormuş gözüyle bakıyoruz ve bu yüzden keyif alıyoruz.

Evinizde veya işyerinizde boya gerektiren işlerinizde sizlere hizmet vermekteyiz.Başta kapı kasaları, Pencere kayıtları gibi yerleşik mobilya aksamlarını boyamaktayız.
Pencere ve dış cephe mobilya kısımlarında soğuğa, yağmur ve sıcağa karşı yat verniği kullanıyoruzDış cephe boyası iklim ve yüzey koşullarına uygunluğuna dikkat edilir.
Dış cephede uygulama yapacağınız yüzeyin durumuda boya tipinizi etkiler.Yat verniği su, sıcak ve soğuğa karşı daha dayanıklıdır..
Düzgün ince sıva yapılmamış yüzeylerde de düz boyalar değil grenli boyalar seçilmelidir, alt yüzey hatalarını kapatır.Boyanın kalitesini, dayanıklılığını, işçiliğin alt yüzey işlemlerinin en az %50 etkilediğini asla unutmayınız.